Meist

Meie ajalugu

ECOTRADE  oli üks esimesi Eesti ettevõtteid, mis keskendus taimsete valgutoitude väljatöötamisele, tootmisele ja müügile. Praeguseks oleme Eesti toiduainetööstusturu oluline osaline ja tarnime oma tooteid Euroopa Liidu riikidesse. Oma toodete valmistamiseks kasutame taimse valgu parimaid allikaid: soja, nisu, hernes, mitmesugused köögiviljad, oad, pähklid ja seemned. Need sisaldavad ka kasulikke rasvu, vitamiine ja kiudaineid. Pakume oma tootemargi Veganic all üle 30 tootenimetuse. Valikus on nii külmutatud kui ka jahutatud tooted: hamburgerid, šnitslid, näksid. Veganicu tooteid saab osta kauplustest ja hulgimüügivõrgust HoReCa. Tänu aastatepikkusele kogemusele oleme  äriklientidele mõeldud toodete väljatöötamise ja valmistamise spetsialistid. Kui otsite usaldusväärset partnerit toiduainetööstuse valdkonnas, oleme meeleldi abiks. Ühendades teie ideid meie töötajate professionaalsusega loome tõeliselt kvaliteetseid ja maitsvaid tooteid.

Võtke meiega ühendust, et arutada koostöövõimalusi.

Missioon

Ettevõtte Ecotrade  missioon on välja töötada taimseid tooteid, mis rahuldaksid organismi valguvajaduse. Püüame luua ainult maitsvaid ja tervislikke taime- ja vegantooteid. Ecotrade järgib puhta ja läbipaistva tootmise põhimõtteid, austades inimesi, loomi ja keskkonda.

Tulevikunägemus

Ecodrade´i eesmärgiks on pidev progress, et tagada oma äriklientidele ja lõpptarbijatele kõrgekvaliteediline toodang. Me ei soovi olla pelgalt turuliidrid, vaid tahame otsida ka uuenduslikke ja  perspektiivikamaid arenguteid toiduainetööstuses. Maailmamajandus ja keskkonna olukord dikteerivad ärile uusi tingimusi. Inimkond on üha rohkem hakanud mõtlema loodusressursside säilitamisele ja mõistlikule tarbimisele. Tänu keskkonnateadlikkuse kasvule võib täheldada suurenenud huvi tervisliku taimse valgutoidu  ja keskkonnahoiu vastu. Ecotrade´is peetakse seda tähtsaks ja inspireerivaks trendiks ning tulevikus jätkame tööd meie ühiskonna heaks.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust

Vastame kõikidele teie küsimustele.