Kvaliteet

Kvaliteet

Toiduainete püsiva kvaliteedi ja ohutuse tagamine on meie tegevuse peamine prioriteet.   Meie tarnitud tooteid valmistatakse ettevõttes, millel on rahvusvaheline toiduohutuse juhtimise sertifikaat ISO 22000:2018. Standardi aluseks on süsteemne lähenemine, mis puudutab kõiki toiduainete ohutuse ja kvaliteedi parameetreid tehnoloogilise protsessi igas etapis.

Kõik kõrvalekalded tuvastatakse õigel ajal ja  kõrvaldatakse viivitamata.

Kvaliteedigarantii

Meie tooteid valmistatakse kõrgeimate standardite järgi, et tagada toiduainete kvaliteet ja ohutus. Kontrolli reguleerivad järgmised protseduurid:

  • Sissetuleva tooraine kontroll
  • Temperatuuri kontroll tootmistsoonides ja transportimisel
  • Pooltoodete säilitamise temperatuur tootmise kõikides etappides
  • Valmistoodangu säilitamise temperatuur
  • Kuumtöötluse ja kiirjahutamise protsess
  • Lõpptoote kaal
  • Lõpptoote välimu

Toiduainete püsiva kvaliteedi ja ohutuse tagamiseks  kontrollitakse ja analüüsitakse neid väljaspool tootmisprotsessi.

See hõlmab:

  • toodete degusteerimist ja nende dokumenteerimist ettevõttes
  • seadmete ning inventari  pesemise ja desinfitseerimise kvaliteedi laboratoorset kontrolli (mikroobide arvu, salmonella ja listeeria proovid)
  • valmistoodangu laboratoorset kontrolli

Täielik alt üles ja ülevalt alla jälgitavus on võimalik tootenimetuse ja partii koodi või aegumistähtaja abil.  Jälgitavuse teste tehakse regulaarselt siseauditi raames.

Tarnija valik

Oma toodete kvaliteedi tagamiseks püüame töötada usaldusväärsete tarnijatega, ostes parimaid koostisosi ja kasutades ainult kindlate partnerite teeneid.

Ülevaade olemasolevatest tarnijatest

Juhtimismeeskond hindab koostöös kvaliteedi- ja hankeosakonnaga olemasolevaid tarnijaid. Analüüsitakse lepingukohustuste täitmist, samuti tarnitava tooraine kvaliteedi vastavust kehtivatele standarditele.

Kvaliteedikontroll

Ecotrade´is töötab oma 3-liikmeline kvaliteedikontrolli meeskond. See meeskond teeb koostööd Eesti riikliku akrediteeritud laboratooriumiga ja tagab oma klientidele kiire ning läbipaistva tagasiside. Et saada lisateavet kvaliteedikontrolli meeskonna, meie koostöö kohta laboratooriumiga või muudes toiduainete kvaliteedi standarditega seotud küsimustes, siis pöörduge kindlasti meie poole.

Oleme alati valmis vastama küsimustele, mis on seotud toiduainete kvaliteedi standardite ja meie koostööga Eesti akrediteeritud laboratooriumiga.

!

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust

Vastame kõikidele teie küsimustele.